STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: BRZEZIENKO - OSTRÓW MAZOWIECKA przez GRĄDY
powrót
PRZYSTANKI S S5
BRZEZIENKO 13 / 14 07:10
BRZEZIENKO III 07:11
WĄSEWO SZKOŁA 07:16
WĄSEWO SZKOŁA 07:20
WĄSEWO 9 / 10 07:21 14:54
ZASTAWIE 07 / 08 07:26 14:55
WĄSEWO 01 / 02 07:28 14:57
ZASTAWIE 01 / 02 07:29 14:59
BAGATELE 01 / 02 07:31 15:01
RZĄŚNIK SZLACHECKI 01 / 02 07:34 15:03
GRĄDY I 07:37 15:05
GRĄDY 02 07:38 15:07
SIELC 07:42 15:11
OSTRÓW MAZ. UL. RÓŻAŃSKA LOK 07:47 15:15
OSTRÓW MAZ. 3 MAJA SP1 60 07:48 15:16
OSTRÓW MAZ. UL. BATOREGO 62 07:49 15:17
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 07:50 15:18
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej
S5 – kursuje w piątek w dni nauki szkolnej

powrót