STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: CHRZCZONY - PISKI - KLECZKOWO - TROSZYN - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI S L1, 1-5 S, L1, 1-5 S S L1, 1-5 S S
CHRZCZONY 06:30 10:00
CHROSTOWO 06:33 10:03
WYSOCARZ 06:35 10:05
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI 06:37 10:07
ŻMIJEWO ZAGROBY 06:39 10:09
MILEWO 06:41 10:11
PISKI 06:44 10:14
MIECZKI ABRAMY 06:46 10:16
MIECZKI POZIEMAKI 06:48 10:18
MIECZKI KOLONIA 06:50 10:20
MIECZKI ZIEMAKI 06:53 10:23
KLECZKOWO 06:55 10:25
OJCEWO 06:57 10:27
OJCEWO I 06:59 10:29
DĄBEK 07:02 10:32
DĄBEK SZKOŁA 07:04 10:34
TROSZYN I UL. LIPOWA 07:07 10:37
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 07:10 07:18 10:40 12:33 14:45 15:33 16:30 18:03
TROSZYN OS. WESOŁA /8 07:11 07:19 10:41 12:34 14:46 15:34 16:31 18:04
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:13 07:21 10:43 12:36 14:48 15:36 16:33 18:06
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 07:15 07:22 10:45 12:37 14:50 15:37 16:35 18:07
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:17 07:23 10:47 12:38 14:52 15:38 16:37 18:08
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:19 07:24 10:49 12:39 14:54 15:39 16:39 18:09
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:21 07:26 10:51 12:41 14:56 15:41 16:41 18:11
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:23 07:28 10:53 12:43 14:58 15:43 16:43 18:13
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:24 07:30 10:54 12:45 14:59 15:45 16:44 18:15
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:26 07:33 10:56 12:48 15:01 15:48 16:46 18:18
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:30 07:37 11:00 12:52 15:05 15:52 16:50 18:22
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L1 – kursuje w okresie farii letnich
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót