STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: CHRZCZONY - PISKI - KLECZKOWO - TROSZYN - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI S, Zw Zw, D1
CHRZCZONY / 10 PRZY POSESJI NR 2 06:43 08:38
CHROSTOWO / 11 PRZY SKLEPIE 06:45 08:40
WYSOCARZ / 12 06:46 08:41
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI / 13 06:48 08:43
ŻMIJEWO - ZAGROBY / 14 06:50 08:45
MILEWO / 15 MILEWO - TOSIE PRZY POSESJI NR 13 06:52 08:47
PISKI 06:55 08:50
MIECZKI - ABRAMY / 19 PRZY POSESJI NR 10 06:57 08:52
MIECZKI POZIEMAKI / 18 PRZY SKRZYŻ. Z DR. GM. NR 251103W 06:59 08:54
MIECZKI KOLONIA / 17, MIECZKI - ZIEMAKI PRZY SKRZYŻ. Z DR. GM. NR 251126W 07:01 08:56
MIECZKI ZIEMAKI / 16 PRZY POSESJI NR 5 07:03 08:58
KLECZKOWO / 15 PRZY KOSCIELE 07:06 09:01
OJCEWO / 14 NAPRZECIWKO POSESJI NR 14 07:09 09:04
OJCEWO I / 13 PRZY POSESJI NR 3 07:10 09:05
DĄBEK / 12 PRZY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ 07:13 09:08
DĄBEK SZKOŁA / 11 PRZY POSESJI NR 3 07:15 09:10
TROSZYN I UL. LIPOWA / 12 07:17 09:12
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 PRZY POSESJI NR 17 07:20 09:15
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 PRZY POSESJI NR 3 07:21 09:16
ZAMOŚĆ KOLONIA UL. SŁOWACKIEGO / 7, NAPRZECIWKO POSESJI NR 30 07:23 09:18
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 07:24 09:19
RZEKUŃ 02 ZA DROGĄ DO DRWĘCZY 07:25 09:20
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 / OSTROWSKA 7 07:26 09:21
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA PRZED STACJĄ LPG / OSTROWSKA DROGA 07 07:28 09:23
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:30 09:25
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:31 09:26
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:33 09:28
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 07:37 09:32
LEGENDA
D1 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Zw – komunikacja zwykła

powrót