STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: CZERWIN - OSTROŁĘKA przez PISKI, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S S S S S S S S
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 09:45
GRODZISK 09:49
STYLĄGI 09:52
CHRZCZONY 06:30 10:00
CHROSTOWO 06:33 10:03
WYSOCARZ 06:35 10:05
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI 06:37 10:07
ŻMIJEWO ZAGROBY 06:39 10:09
MILEWO 06:41 10:11
PISKI 06:44 10:14
MIECZKI ABRAMY 06:46 16:16
MIECZKI POZIEMAKI 06:48 10:18
MIECZKI KOLONIA 06:50 10:20
MIECZKI ZIEMAKI 06:53 10:23
KLECZKOWO 06:55 10:25
OJCEWO 06:57 10:27
OJCEWO I 06:59 10:29
DĄBEK 07:02 10:32
DĄBEK SZKOŁA 07:04 10:34
TROSZYN I UL. LIPOWA / 12 07:07 10:37
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO /9 07:10 08:23 10:40 12:08 14:00 15:23 16:50 18:03
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 07:11 08:24 10:41 12:09 14:01 15:24 16:51 18:04
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:13 08:26 10:43 12:11 14:03 15:26 16:53 18:06
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:15 08:27 10:45 12:12 14:04 15:27 16:54 18:07
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:17 08:28 10:47 12:13 15:05 15:28 16:55 18:08
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:19 08:29 10:49 12:14 14:06 15:29 16:56 18:08
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:21 08:31 10:51 12:16 14:08 15:31 16:58 18:11
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:23 08:33 10:53 12:18 14:10 15:33 17:00 18:13
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:24 08:34 10:54 12:19 14:11 15:34 17:01 18:14
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:26 08:36 10:56 12:21 14:13 15:36 17:03 18:16
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:30 08:40 11:00 12:25 14:17 15:40 17:07 18:20
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót