STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: GOWOROWO - KAMIANKA - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI S
GOWOROWO 6:58
RĘBISZE KOLONIA 7:01
JAWORY WIELKOPOLE 7:03
JAWORY STARE 7:05
JAWORY PODMAŚCIE 7:06
CISK (KOLONIA) 7:08
CISK (W LESIE) 7:10
LIPIANKA 7:12
KAMIANKA 1 7:14
KAMIANKA 2 7:16
KORCZAKI 7:21
DZBENIN 03/05 7:23
DZBENIN 06/08 7:25
DZBENIN 09/10 7:27
OSTROŁĘKA POMIAN I 7:28
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 7:29
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA LUX 7:30
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA ZIELONY MARKET 7:31
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 7:33
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót