STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: GOWOROWO - WARSZAWA
powrót
PRZYSTANKI A, C
GOWOROWO 03:09
BRZEŹNO PGR 03:14
BRZEŹNO 03:16
GOWOROWO 03:19
SZCZAWIN 03:22
CZARNOWO I 03:25
CZARNOWO II 03:26
WÓLKA BRZEZIŃSKA I
PONIKIEW MAŁA KOL. I
PONIKIEW DUŻA I
PONIKIEW DUŻA 03:30
PASIEKI k/GOWOROWA I I
PASIEKI k/GOWOROWA II I
PONIKIEW MAŁA I 03:31
PONIKIEW MAŁA II 03:32
CZERNIE 03:34
ULASEK 03:37
BRUDKI k/WĄSEWA 03:39
PRZEDŚWIT 03:41
PRZEDŚWIT 03:43
PLEWKI 03:44
MAŁASZEK 03:46
NOWE BOSEWO 03:49
DŁUGOSIODŁO FOLWARK 03:50
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 03:52
ŁĄCZKA 03:55
BLOCHY WIEŚ 03:57
BLOCHY 03:58
KALINOWO 04:00
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I 04:01
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II 04:03
NOWA WIEŚ 04:05
KNUROWIEC 04:07
KNUROWIEC I
TRZCIANKA k/WYSZKOWA 04:11
OJCOWIZNA 04:13
SŁUPNO 01/02 04:50
SŁUPNO NOWE 04:52
MARKI, STRUGA 01/02 04:55
MARKI HALLERA 01/02 04:57
MARKI, PUSTELNIK 01,02 04:58
MARKI REJTANA 01/02 05:00
MARKI, SZKOLNA 01,02 05:02
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 05:04
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 05:06
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 04 05:07
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 05:08
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 05:09
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 05:10
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 05:11
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 05:12
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 05:13
WARSZAWA, AL. SOLIDARNOŚCI 01 05:14
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03, 05 05:15
WARSZAWA, PL. BANKOWY 02 05:18
WARSZAWA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 05:22
WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA ZDM I
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01, 02 05:31
WARSZAWA, DW. ZACH. D.A. 05:33
LEGENDA
A – kursuje od poniedziałku do piątku
C – kursuje w soboty i niedziele i święta

powrót