STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: MALINOWO STARE - OSTROŁĘKA przez CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI L, S, 1-5 S L, S, 1-5 L, S, 1-5 S
MALINOWO STARE 06:54
LASKI 06:57
CZERWIN 06:59
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 07:00 08:05 09:45 14:55 17:25
GRODZISK 07:04 08:09 09:48 14:59 17:29
BOROWCE 07:09 08:14 I 15:00 17:34
RABĘDY 07:13 08:18 I 15:08 17:38
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO I 08:23 10:40 15:13 17:43
TROSZYN OS. UL. WESOŁA I 08:24 10:41 15:14 17:44
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO I 08:26 10:43 15:16 17:46
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA 07:16 08:27 10:45 15:17 17:47
RZEKUŃ ZA DR. DO DRWĘCZY 07:17 08:28 10:47 15:18 17:48
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 07:18 08:29 10:49 15:19 17:49
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:20 08:31 10:51 15:21 17:51
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:22 08:33 10:53 15:23 17:53
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:24 08:34 10:54 15:24 17:54
OSTROŁĘKA UL. 11 LISTOPADA PKS 07:27 08:36 10:56 15:26 17:57
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:31 08:40 11:00 15:30 18:00
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L – nie kursuje 25, 26 XII, 01 I oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót