STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: MALINOWO STARE - OSTROŁĘKA przez CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S S S S S S S S
MALINOWO STARE 06:54
LASKI 06:57
CZERWIN 06:59
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 07:00 08:05 09:45 11:50 15:05 17:45
GRODZISK 07:04 08:09 09:48 11:54 15:09 17:49
BOROWCE 07:09 08:14 I 11:59 15"14 17:54
RABĘDY 07:13 08:18 I 12:03 15:18 17:58
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO I 08:23 10:40 12:08 14:00 15:23 16:50 18:03
TROSZYN OS. UL. WESOŁA I 08:24 10:41 12:09 14:01 15:24 16:51 18:04
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO I 08:26 10:43 12:11 14:03 16:26 16:53 18:06
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA 07:16 08:27 10:45 12:12 14:04 15:27 16:54 18:07
RZEKUŃ ZA DR. DO DRWĘCZY 07:17 08:28 10:47 12:13 14:05 15:28 16:55 18:08
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 07:18 08:29 10:49 12:14 16:06 15:29 16:56 18:09
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:20 08:31 10:51 12:16 14:08 15:31 16:58 18:11
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:22 08:33 10:53 12:18 14:10 15:33 17:00 18:13
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:24 08:34 15:54 12:19 14:11 15:34 17:01 18:14
OSTROŁĘKA UL. 11 LISTOPADA PKS 07:27 08:36 10:56 12:21 14:13 15:36 17:03 18:16
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:31 08:40 11:00 12:25 14:17 15:40 17:07 18:20
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót