STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: MALINOWO STARE - OSTROŁĘKA PRZEZ CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S, L1, 1-5 S S L1, 1-5 S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:40 11:10 14:30 16:10 17:00 18:35
OSTROŁĘKA UL. 11 LISTOPADA PKS 07:44 11:14 14:34 16:14 17:04 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZ 07:46 11:16 14:36 16:16 17:06 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:47 11:17 14:37 16:17 17:07 19:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:49 11:19 14:39 16:19 17:09 18:44
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:51 11:21 14:41 16:21 17:11 18:46
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:52 11:22 14:42 16:23 17:12 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:53 11:23 14:43 16:25 17:13 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:54 11:24 14:44 16:27 17:14 18:52
TROSZYN OS. WESOŁA /8 07:56 11:26 14:46 16:29 17:16 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO /9 07:57 11:27 14:47 16:30 17:17 18:55
RABĘDY /22 08:02 11:32 14:52 - 17:22 -
BOROWCE /21 08:06 11:36 14:56 - 17:26 -
GRODZISK 08:11 11:41 15:01 17:21 17:31 19:46
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 08:15 11:45 15:05 17:25 17:35 19:50
CZERWIN 15:06
LASKI 15:08
MALINOWO STARE 15:11
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L1 – kursuje w okresie farii letnich
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót