STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - BORAWE - GOWOROWO - PASIEKI
powrót
PRZYSTANKI Z E S E Z E E E, 7x A* A* E 6, 1-4* 5x, 7x
O-KA, UL. PIŁSUDS. DW. PKS 03:35 06:50 07:45 08:40 09:45 11:15 13:15 14:30 15:30 16:45 18:45 20:10 20:40
O-KA, UL. GOWOR. LUX 03:37 06:54 07:49 08:44 09:47 11:19 13:19 14:34 15:34 16:49 18:49 20:14 20:42
O-KA, UL. GOWOR. KOŚCIÓŁ 03:39 06:56 07:51 08:46 09:48 11:21 13:21 14:36 15:36 16:51 18:51 20:16 20:43
O-KA, UL. GOWOR. CPN 03:41 06:58 07:53 08:48 09:49 11:23 13:23 14:38 15:38 16:53 18:53 20:18 20:44
TOBOLICE 03:43 07:00 07:55 08:50 09:51 11:25 13:25 14:40 15:40 16:55 18:55 20:20 20:46
CZARNOWIEC 01/02 03:45 07:02 07:57 08:52 09:53 11:27 13:27 14:42 15:42 16:57 18:57 20:22 20:48
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 03:46 07:03 07:58 08:53 09:54 11:28 13:28 14:43 15:43 16:58 18:58 20:23 20:49
CZARNOWIEC 05/06 03:47 07:05 08:00 08:55 09:55 11:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:59 20:25 20:50
BORAWE 01/02 KOLONIA 03:48 07:06 08:01 08:56 09:56 11:31 13:31 14:46 15:46 17:01 19:00 20:26 20:51
BORAWE 03/04 SZKOŁA 03:50 07:07 08:02 08:57 09:58 11:32 13:32 14:48 15:48 17:02 19:01 20:27 20:53
BORAWE 05/06 03:52 07:09 08:04 08:59 09:59 11:34 13:34 14:49 15:49 17:04 19:02 20:29 20:54
GIERWATY 03:54 07:11 08:06 09:01 10:00 11:36 13:36 14:51 15:51 17:06 19:04 20:31 20:55
DAMIĘTY 03:56 07:13 08:08 09:03 10:02 11:38 13:38 14:53 15:53 17:08 19:06 20:33 20:57
GRABOWO 03:58 07:15 08:10 09:05 10:04 11:40 13:40 14:55 15:55 17:10 19:07 20:35 20:59
ŻABIN III 04:00 07:17 08:12 09:07 10:06 11:42 13:42 14:57 15:57 17:12 19:09 20:37 21:01
ŻABIN II 04:02 07:18 08:13 09:08 10:08 11:44 13:43 14:58 15:58 17:13 19:10 20:38 21:03
ŻABIN I / SZKOŁA 04:03 07:19 08:14 09:09 10:09 11:45 13:44 14:59 15:59 17:14 19:11 20:39 21:06
POKRZYWNICA 04:05 07:22 08:17 09:12 10:11 11:47 13:47 15:02 16:02 17:17 19:14 20:42 21:08
GOWORÓWEK 04:07 07:23 08:19 09:13 10:13 11:48 13:49 15:03 16:03 17:19 19:15 20:44 21:10
GOWOROWO 04:08 07:25 08:20 09:15 10:15 11:50 13:50 15:05 16:05 17:20 19:16 20:45 21:11
GRODZISK MAŁY 04:09 07:26 11:51 15:06 16:06 19:17
WÓLKA BRZEZIŃSKA 04:10 07:27 11:52 15:07 16:07 19:18
PONIKIEW MAŁA / PGR 04:12 07:29 11:54 15:09 16:09 19:20
PONIKIEW DUŻA 04:13 07:30 11:55 15:10 16:10 19:21
PONIKIEW MAŁA / SKLEP 04:15 07:31 11:56 15:11 16:11 19:22
PASIEKI SZKOŁA 04:17 07:33 11:58 15:13 16:13 19:24
PASIEKI CENTRUM 04:19 07:35 12:00 15:15 16:15 19:25
LEGENDA
1-4* – kursuje od poniedziałku do czwartku (kursuje w ferie i wakacje)
5x – kursuje w piątek lub w dzień poprzedzający weekend / długi weekend
6 – Kursuje w sobotę
7x – kursuje w niedzielę lub w dzień poprzedzający naukę szkolną
A* – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Z – kursuje codziennie

powrót