STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - CZERWIN przez PISKI, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S L, S, 1-5 S L, S, 1-5 S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:35 08:45 13:30 15:45 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:39 08:49 13:34 15:49 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:41 08:51 13:36 15:51 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:42 08:52 13:37 15:52 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:44 08:54 13:39 15:54 18:44
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:46 08:56 13:41 15:56 18:46
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:47 08:57 13:42 15:58 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:48 08:58 13:43 16:00 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:49 08:59 13:44 16:02 18:52
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 07:51 09:01 13:46 16:04 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO /9 07:52 09:02 13:47 16:05 18:55
TROSZYN I UL. LIPOWA / 12 I 13:50 16:08 I
DĄBEK SZKOŁA I 13:53 16:11 I
DĄBEK I 13:55 16:13 I
OJCEWO I I 13:58 16:16 I
OJCEWO I 14:00 16:18 I
KLECZKOWO I 14:02 16:20 I
MIECZKI ZIEMAKI I 14:04 16:22 I
MIECZKI KOLONIA I 14:07 16:25 I
MIECZKI POZIEMAKI I 14:09 16:27 I
MIECZKI ABRAMY I 14:11 16:29 I
PISKI I 14:13 16:31 19:08
MILEWO I 14:16 16:34 19:10
ŻMIJEWO ZAGROBY I 14:20 16:36 19:12
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI I 14:22 16:38 19:14
WYSOCARZ I 14:24 16:40 19:16
CHROSTOWO I 14:26 16:42 19:19
CHRZCZONY I 14:29 16:45 19:27
STYLĄGI I 14:37 16:53 I
GRODZISK 08:06 14:40 16:56 19:33
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 08:10 14:44 17:00 19:35
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L – nie kursuje 25, 26 XII, 01 I oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót