STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - CZERWIN przez PISKI, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:33 08:45 11:10 13:05 14:30 15:45 17:10 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:37 08:49 11:14 13:09 14:34 15:49 17:14 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:39 08:51 11:16 13:11 14:36 15:51 17:16 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:40 08:52 11:17 13:12 14:37 15:52 17:17 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:42 08:54 11:19 13:14 14:39 15:54 17:19 18:44
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:44 08:56 11:21 13:16 14:41 15:56 17:21 18:46
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:45 08:57 11:22 13:18 14:42 15:58 17:22 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:46 08:58 11:23 13:20 14:43 16:00 17:23 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:47 08:59 11:24 13:22 14:44 16:02 17:24 18:52
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 07:49 09:01 11:26 13:24 14:46 16:04 17:26 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO /9 07:50 09:02 11:27 13:25 14:47 16:05 17:27 18:55
TROSZYN I UL. LIPOWA / 12 13:28 16:08 18:58
DĄBEK SZKOŁA 13:31 16:11 19:01
DĄBEK 13:33 16:13 19:03
OJCEWO I 13:36 16:16 19:06
OJCEWO 13:38 16:18 19:08
KLECZKOWO 13:40 16:20 19:10
MIECZKI ZIEMAKI 13:42 16:22 19:12
MIECZKI KOLONIA 13:45 16:25 19:15
MIECZKI POZIEMAKI 13:47 16:27 19:17
MIECZKI ABRAMY 13:49 16:29 19:19
PISKI 13:51 16:31 19:21
MILEWO 13:54 16:34 19:24
ŻMIJEWO ZAGROBY 13:56 16:36 19:26
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI 13:58 16:38 19:28
WYSOCARZ 14:00 16:40 19:30
CHROSTOWO 14:02 16:42 19:32
CHRZCZONY 15:05 16:45 19:35
STYLĄGI 14:13 16:53 19:43
GRODZISK 14:16 16:56 19:46
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 14:20 17:00 19:50
LEGENDA

powrót