STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - CZERWIN przez TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S L, S, 1-5 S L, S, 1-5 S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:35 11:10 13:30 15:45 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:39 11:14 13:34 15:49 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:41 11:36 13:36 15:51 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:42 11:37 13:37 15:52 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:44 11:39 13:39 15:54 18:44
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 / OSTROWSKA 7 07:46 11:41 13:41 15:56 18:46
RZEKUŃ ZA DR. DO DRWĘCZY 07:47 11:42 13:42 15:58 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:48 11:43 13:43 16:00 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 07:49 11:44 13:44 16:02 18:52
TROSZYN OS. WESOŁA /8 07:51 11:46 13:46 16:05 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 07:52 11:47 13:47 16:06 18:55
RABĘDY /22 07:57 11:52 I I I
BOROWCE /21 08:01 11:56 I I I
GRODZISK 08:06 12:01 14:40 16:56 19:33
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 08:10 12:05 14:44 17:00 19:35
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L – nie kursuje 25, 26 XII, 01 I oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót