STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA – GOWOROWO przez BORAWE
powrót
PRZYSTANKI Z E, d S E, d Z E d b 7, A A S 1-6 1-4, 6 5, 7 b
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 03:35 06:55 07:45 08:35 09:45 11:15 13:05 14:30 15:15 16:30 17:30 18:35 20:05 20:40 21:30
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA LUX 03:37 06:59 07:49 08:39 09:47 11:19 13:09 14:32 15:17 16:34 17:34 18:39 20:06 20:42 21:32
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 03:39 07:01 07:51 08:41 09:48 11:21 13:11 14:34 15:19 16:36 17:36 18:41 20:09 20:43 21:33
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA CPN 03:41 07:03 07:53 08:43 09:49 11:23 13:13 14:36 15:21 16:38 17:38 18:43 20:11 20:44 21:34
TOBOLICE 03:43 07:05 07:55 08:45 09:51 11:25 13:15 14:39 15:23 16:40 17:40 18:45 20:13 20:46 21:36
CZARNOWIEC 02 03:45 07:07 07:57 08:47 09:53 11:27 13:17 14:42 15:25 16:42 17:42 18:47 20:15 20:48 21:38
CZARNOWIEC 04 03:46 07:08 07:58 08:48 09:54 11:28 13:18 14:43 15:27 16:43 17:43 18:48 20:17 20:49 21:39
CZARNOWIEC 06 03:47 07:09 08:00 08:49 09:55 11:30 13:19 14:44 15:28 16:44 17:44 18:49 20:18 20:50 21:40
BORAWE 02 03:48 07:10 08:01 08:50 09:56 11:31 13:20 14:45 15:29 16:45 17:45 18:50 20:20 20:51 21:41
BORAWE 04 03:50 07:12 08:02 08:52 09:58 11:32 13:22 14:46 15:31 16:47 17:47 18:52 20:22 20:53 21:43
BORAWE 06 03:52 07:14 08:04 08:54 09:59 11:34 13:24 14:47 15:32 16:49 17:49 18:54 20:24 20:54 21:44
GIERWATY 03:54 07:16 08:06 08:56 10:00 11:36 13:26 14:48 15:33 16:51 17:51 18:56 20:26 20:55 21:45
DAMIĘTY 03:56 07:18 08:08 08:58 10:02 11:38 13:28 14:50 15:35 16:53 17:53 18:58 20:28 20:57 21:47
GRABOWO 03:58 07:20 08:10 09:00 10:04 11:40 13:30 14:52 15:37 16:55 17:55 19:00 20:30 20:59 21:49
ŻABIN II 04:00 07:22 08:12 09:02 10:06 11:42 13:32 14:53 15:38 16:57 17:57 19:02 20:32 21:01 21:51
ŻABIN I 04:02 07:24 08:14 09:04 10:08 11:44 13:35 14:55 15:40 16:59 17:59 19:04 20:34 21:03 21:53
POKRZYWNICA 04:05 07:27 08:17 09:07 10:11 11:47 13:37 14:57 15:42 17:02 18:02 19:07 20:36 21:06 21:56
GOWORÓWEK 04:07 07:28 08:19 09:09 10:13 11:49 13:39 14:59 15:44 17:04 18:04 19:09 20:38 21:08 21:58
GOWOROWO 04:08 07:30 08:20 09:10 10:15 11:50 13:40 15:00 15:45 17:05 18:05 19:10 20:40 21:10
LEGENDA
1-4 – Kursuje od poniedziałku do czwartku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
5 – kursuje w piątki
6 – Kursuje w sobotę
7 – kursuje w niedziele
A – kursuje od poniedziałku do piątku
b – Nie kursuje w dniu 1.I , w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Wigilię oraz w dniu 25.XII
d – Nie kursuje w dniu 1.I , w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Z – kursuje codziennie

powrót