STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - KAMIANKA - GOWOROWO
powrót
PRZYSTANKI S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 14:00 15:30
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ZIELONY MARKET - -
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA LUX 14:03 15:33
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 14:05 15:35
OSTROŁĘKA POMIAN I 14:09 15:39
DZBENIN 09/10 14:10 15:40
DZBENIN 06/08 14:12 15:42
DZBENIN 03/05 14:14 15:44
KORCZAKI 14:16 15:46
KAMIANKA 2 - -
KAMIANKA 1 14:22 15:52
LIPIANKA 14:24 15:54
CISK (W LESIE) 14:26 15:56
CISK (KOLONIA) 14:27 15:57
JAWORY PODMAŚCIE 14:31 16:01
JAWORY STARE 14:32 16:02
JAWORY WIELKOPOLE 14:34 16:04
RĘBISZE KOLONIA 14:37 16:07
GOWOROWO 14:41 16:11
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót