STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - MALINOWO STARE przez CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S S S S S S S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:33 08:45 11:10 13:05 14:30 15:45 17:10 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:37 08:49 11:14 13:09 14:34 15:49 17:14 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:39 08:51 11:16 13:11 14:36 15:51 17:16 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:40 08:52 11:17 13:12 14:37 15:52 17:17 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:42 08:54 11:19 13:14 14:39 15:54 17:19 18:44
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 07:44 08:56 11:21 13:16 14:41 15:56 17:21 18:46
RZEKUŃ ZA DR. DO DRWĘCZY 07:45 08:57 11:22 13:18 14:42 15:58 17:22 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA 07:46 08:58 11:23 13:20 14:43 16:00 17:23 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO 07:47 08:59 11:24 13:22 14:44 16:02 17:24 18:52
TROSZYN OS. UL. WESOŁA 07:49 09:01 11:26 13:25 14:46 16:05 17:26 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO 07:50 09:02 11:27 13:26 14:47 16:06 17:27 18:55
RABĘDY 07:53 09:07 11:32 13:31 14:52 16:11 17:32 I
BOROWCE 07:57 09:11 11:36 13:35 14:56 16:15 17:36 I
GRODZISK 08:02 09:16 11:41 13:40 15:01 16:20 17:41 19:46
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 08:05 09:20 11:45 13:44 15:05 16:24 17:45 19:50
CZERWIN 16:25
LASKI 16:27
MALINOWO STARE 16:30
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót