STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - MALINOWO STARE PRZEZ CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S L1, 1-5 S, L1, 1-5 S L1, 1-5 S
MALINOWO STARE 06:54
LASKI 06:57
CZERWIN 06:59
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 07:00 07:00 09:45 12:15 15:15 17:45
GRODZISK 07:04 07:04 - 12:19 15:19 17:49
BOROWCE /21 07:09 07:09 - 12:24 15:24 17:54
RABĘDY /22 07:13 07:13 - 12:28 15:28 17:58
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO /9 - 07:18 10:40 12:33 15:33 18:03
TROSZYN OS. WESOŁA /8 - 07:19 10:41 12:34 15:34 18:04
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO /7 - 07:21 10:43 12:36 15:36 18:06
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA /8 07:16 07:22 10:45 12:37 15:37 18:07
RZEKUŃ 02 ZA DR. DO DRWĘCZY 07:17 07:23 10:47 12:38 15:38 18:08
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 07:18 07:24 10:49 12:39 15:39 18:09
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:20 07:26 10:51 12:41 15:41 18:11
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:22 07:28 10:53 12:43 15:43 18:13
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZ 07:24 07:30 10:54 12:45 15:45 18:15
OSTROŁĘKA UL. 11 LISTOPADA PKS 07:27 07:33 10:56 12:48 15:48 18:18
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:31 07:37 11:00 12:52 15:52 18:22
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L1 – kursuje w okresie farii letnich
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót