STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - MALINOWO STARE przez CZERWIN, TROSZYN
powrót
PRZYSTANKI S L, S, 1-5 S L, S, 1-5 S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:35 08:45 13:30 15:45 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:39 08:49 13:34 15:49 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:41 08:51 13:36 15:51 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:42 08:52 13:37 15:52 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 07:44 08:54 13:39 15:54 18:44
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 07:46 08:56 13:41 15:56 18:46
RZEKUŃ ZA DR. DO DRWĘCZY 07:47 08:57 13:42 15:58 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA 07:48 08:58 13:43 16:00 18:50
ZAMOŚĆ KOL. SŁOWACKIEGO 07:49 08:59 13:44 16:02 18:52
TROSZYN OS. UL. WESOŁA 07:51 09:01 13:46 16:05 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO 07:52 09:02 13:47 16:06 18:55
RABĘDY 07:57 09:07 I I I
BOROWCE 08:01 09:11 I I I
GRODZISK 08:06 09:16 14:40 16:56 19:33
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 08:10 09:20 14:44 17:00 19:35
CZERWIN 17:01
LASKI 17:03
MALINOWO STARE 17:06
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
L – nie kursuje 25, 26 XII, 01 I oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót