STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - OSTRÓW MAZ. przez CZERWIN
powrót
PRZYSTANKI S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 11:30 15:15
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 11:32 15:17
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 11:34 15:19
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 11:36 15:21
RZEKUŃ I 11:38 15:23
RZEKUŃ II 11:40 15:25
RZEKUŃ III 11:41 15:26
RZEKUŃ IV 11:43 15:28
ZAMOŚĆ 11:45 15:30
RABĘDY 11:48 15:33
BOROWCE 11:52 15:37
GRODZISK 11:57 15:42
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 12:01 15:46
CZERWIN 12:02 15:47
LASKI 12:04 15:49
MALINOWO 12:07 15:52
ZALESIE 12:10 15:55
JELONKI 12:12 15:57
JELENIE I 12:14 15:59
JELENIE II 12:16 16:01
STOK I 12:18 16:03
STOK II 12:19 16:04
KOMOROWO 12:21 16:06
KOMOROWO / KOMPROWO POM 12:23 16:08
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA / STACYJNA PODCH. 12:25 16:10
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ZURAD 12:28 16:13
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKP 12:29 16:14
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKS 12:31 16:16
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA DŁUGPOL 12:33 16:18
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA SP 2 12:35 16:20
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 12:37 16:22
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót