STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - PASIEKI przez KAMIANKĘ, GOWOROWO *** Projekt rozkładu jazdy ***
powrót
PRZYSTANKI S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:35 14:45
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA LUX 07:38 14:48
OSTROŁĘKA POMIAN I 07:44 14:54
DZBENIN 3 07:45 14:55
DZBENIN 2 07:47 14:57
DZBENIN 1 07:49 14:59
KORCZAKI 07:51 15:01
KAMIANKA 1 07:57 15:07
LIPIANKA 07:59 15:09
CISK (W LESIE) 08:01 15:11
CISK (KOLONIA) 08:02 15:12
JAWORY PODMAŚCIE 08:06 15:16
JAWORY STARE 08:07 15:17
JAWORY WIELKOPOLE 08:09 15:19
RĘBISZE KOLONIA 08:12 15:22
GOWOROWO 08:16 15:26
SZCZAWIN K. DANIŁOWA 15:28
SZCZAWIN 15:30
CZARNOWO 2 15:33
CZARNOWO 1 15:36
CZARNOWO DR. KRAJOWA 15:37
PONIKIEW DUŻA 15:41
PONIKIEW MAŁA SKRZYŻ / SKLEP 15:43
PASIEKI SZKOŁA 15:45
PASIEKI CENTRUM 15:46
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót