STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - TROSZYN - KLECZKOWO - PISKI - CHRZCZONY
powrót
PRZYSTANKI Zw, D1 S, L1, 1-5 S S S L1, 1-5 S S
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 14:44 07:40 11:10 14:30 15:20 16:10 17:00 18:35
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 14:48 07:44 11:14 14:34 15:24 16:14 17:04 18:39
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZ 14:50 07:46 11:16 14:36 15:26 16:16 17:06 18:41
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 14:51 07:47 11:17 14:37 15:27 16:17 17:07 18:42
RZEKUŃ OSTROWSKA PRZED LPG 14:53 07:49 11:19 14:39 15:29 16:19 17:09 18:44
RZEKUŃ OSTROWSKA 05/07 14:55 07:51 11:21 14:41 15:31 16:21 17:11 18:46
RZEKUŃ 02 ZA DROGĄ DO DRWĘCZY 14:56 07:52 11:22 14:42 15:33 16:23 17:12 18:48
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 14:57 07:53 11:23 14:43 15:35 16:25 17:13 18:50
ZAMOŚĆ KOLONIA UL. SŁOWACKIEGO / 7 14:58 07:54 11:24 14:44 15:37 16:27 17:14 18:52
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 15:00 07:56 11:26 14:46 15:39 16:29 17:16 18:54
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 15:01 07:57 11:27 14:47 15:40 16:30 17:17 18:55
TROSZYN I UL. LIPOWA 15:04 15:43 16:33 18:58
DĄBEK SZKOŁA 15:06 15:46 16:36 19:01
DĄBEK 15:08 15:48 16:38 19:03
OJCEWO I 15:11 15:51 16:41 16:06
OJCEWO 15:12 15:53 16:43 19:08
KLECZKOWO 15:15 15:55 16:45 19:10
MIECZKI ZIEMAKI 15:18 15:57 16:47 19:12
MIECZKI KOLONIA 15:20 16:00 16:50 19:15
MIECZKI POZIEMAKI 15:22 16:02 16:52 19:17
MIECZKI ABRAMY 15:24 16:04 16:54 19:19
PISKI 15:26 16:06 16:56 19:21
MILEWO 15:29 16:09 16:59 19:24
ŻMIJEWO ZAGROBY 15:31 16:11 17:01 19:26
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI 15:33 16:13 17:03 19:28
WYSOCARZ 15:35 16:15 17:05 19:30
CHROSTOWO 15:36 16:17 17:07 19:32
CHRZCZONY 15:38 16:20 17:10 19:35
LEGENDA
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
D1 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
L1 – kursuje w okresie farii letnich
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Zw – komunikacja zwykła

powrót