STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - TROSZYN - KLECZKOWO - PISKI - CHRZCZONY
powrót
PRZYSTANKI Zw, D1
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 14:44
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 14:48
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 14:50
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 14:51
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA PRZED STACJĄ LPG / OSTROWSKA DROGA 07 14:53
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 / OSTROWSKA 7 14:55
RZEKUŃ 02 ZA DROGĄ DO DRWĘCZY 14:56
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 14:57
ZAMOŚĆ KOLONIA UL. SŁOWACKIEGO / 7, NAPRZECIWKO POSESJI NR 30 14:58
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 PRZY POSESJI NR 3 15:00
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 PRZY POSESJI NR 17 15:01
TROSZYN I UL. LIPOWA / 12 15:04
DĄBEK SZKOŁA / 11 PRZY POSESJI NR 3 15:06
DĄBEK / 12 PRZY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ 15:08
OJCEWO I / 13 PRZY POSESJI NR 3 15:11
OJCEWO / 14 NAPRZECIWKO POSESJI NR 14 15:12
KLECZKOWO / 15 PRZY KOSCIELE 15:15
MIECZKI ZIEMAKI / 16 PRZY POSESJI NR 5 15:18
MIECZKI KOLONIA / 17, MIECZKI - ZIEMAKI PRZY SKRZYŻ. Z DR. GM. NR 251126W 15:20
MIECZKI POZIEMAKI / 18 PRZY SKRZYŻ. Z DR. GM. NR 251103W 15:22
MIECZKI - ABRAMY / 19 PRZY POSESJI NR 10 15:24
PISKI 15:26
MILEWO / 15 MILEWO - TOSIE PRZY POSESJI NR 13 15:29
ŻMIJEWO - ZAGROBY / 14 15:31
ŻMIJEWEK WŁOŚCIAŃSKI / 13 15:33
WYSOCARZ / 12 15:35
CHROSTOWO / 11 PRZY SKLEPIE 15:36
CHRZCZONY / 10 PRZY POSESJI NR 2 15:38
LEGENDA
D1 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Zw – komunikacja zwykła

powrót