STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA - TROSZYN przez ZAMOŚĆ
powrót
PRZYSTANKI E, Zw E, Zw Zw, D1 6, Zw Zw, D1 Zw, D1
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 07:44 09:35 13:25 14:44 16:00 18:34
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:48 09:39 13:29 14:48 16:04 18:38
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:50 09:40 13:31 14:50 16:06 18:40
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:51 09:42 13:32 14:51 16:07 18:41
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA PRZED STACJĄ LPG / OSTROWSKA DROGA 07 07:53 09:44 13:34 14:53 16:09 18:43
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 / OSTROWSKA 7 07:55 09:46 13:36 14:55 16:11 18:45
RZEKUŃ 02 ZA DROGĄ DO DRWĘCZY 07:56 09:47 13:37 14:56 16:12 18:46
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 07:57 09:48 13:38 14:57 16:13 18:47
ZAMOŚĆ KOLONIA UL. SŁOWACKIEGO / 7 07:58 09:49 13:39 14:58 16:14 18:48
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 08:00 09:51 13:41 15:00 16:16 18:50
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 08:01 09:52 13:42 15:01 16:17 18:51
LEGENDA
6 – Kursuje w sobotę
D1 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
Zw – komunikacja zwykła

powrót