STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA – WARSZAWA
powrót
PRZYSTANKI b
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 03:35 14:30
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA LUX 03:37 14:32
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 03:39 14:34
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA CPN 03:41 14:36
TOBOLICE 03:43 14:39
CZARNOWIEC 03:45 14:42
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 03:46 14:43
BORAWE KOLONIA 03:48 14:45
BORAWE 03:50 14:46
BORAWE I 03:51 14:47
GIERWATY 03:52 14:48
DAMIĘTY 03:54 14:50
GRABOWO 03:56 14:52
ŻABIN II 03:57 14:53
ŻABIN I 03:59 14:55
POKRZYWNICA 04:01 14:57
GOWORÓWEK 04:03 14:59
GOWOROWO 04:04 15:00
SZCZAWIN I I
WÓLKA BRZEZIŃSKA 04:05 15:01
CZARNOWO II I I
PONIKIEW MAŁA KOL. 04:07 15:03
CZARNOWO I I I
PONIKIEW DUŻA 04:08 15:04
PONIKIEW DUŻA I 15:05
PASIEKI k/GOWOROWA II 04:09 I
PASIEKI k/GOWOROWA I 04:10 I
PASIEKI k/GOWOROWA II 04:11 I
PONIKIEW MAŁA I 04:13 I
PONIKIEW MAŁA II 04:14 I
CZERNIE 04:16 15:08
ULASEK 04:19 15:11
BRUDKI k/WĄSEWA 04:21 15:14
PRZEDŚWIT 03/04 04:23 15:16
PRZEDŚWIT 01/02 04:25 15:18
PLEWKI 04:27 15:21
MAŁASZEK 04:29 15:23
BOSEWO NOWE 04:32 15:26
DŁUGOSIODŁO FOLWARK 04:34 15:28
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 04:35 15:29
ŁĄCZKA I 15:31
BLOCHY WIEŚ I 15:32
BLOCHY 04:39 15:33
KALINOWO 04:40 15:34
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I I 15:35
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II I 15:37
NOWA WIEŚ I 15:39
KNUROWIEC I 15:42
TRZCIANKA k/WYSZKOWA I 15:45
OJCOWIZNA I 15:47
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (KOŚCIÓŁ) I 15:53
WYSZKÓW, STEFANA OKRZEI I 15:56
WYSZKÓW, WARSZAWSKA I I
TUMANEK I I
MARKI HALLERA 01/02 I I
MARKI WSPÓLNA 01/02 05:25 16:26
MARKI, REJTANA 05:26 I
MARKI, SZKOLNA 01,02 05:27 16:27
MARKI, WIEJSKA I 16:28
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 I I
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 05:29 16:29
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 04 05:30 16:30
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 05:31 16:31
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 05:32 16:32
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 05:33 16:33
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 05:34 16:34
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 05:35 16:35
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 05:36 16:36
WARSZAWA, AL. SOLIDARNOŚCI 01 05:37 16:37
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03, 05 05:38 16:38
WARSZAWA, METRO RATUSZ 06 05:40 16:40
WARSZAWA. ZIELENIECKA 01 I 16:44
WARSZAWA, RONDO WASZYNGT. 01 05:43 I
WARSZAWA, MOST PONIAT. 02 05:46 I
WARSZAWA, KINO FEMINA 03 05:47 I
WARSZAWA, MUZEUM NARODOWE 02 I I
WARSZAWA, DT. SMYK 02 05:48 I
WARSZAWA, CENTRUM 06 05:50 I
WARSZAWA, DW. CENTRALNY 01, 06 05:52 I
WARSZAWA, PL. STARYNKIEWICZA 01, 02 05:55 16:50
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01, 02 05:58 I
WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE ZDM 06:00 16:55
LEGENDA
b – Nie kursuje w dniu 1.I , w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Wigilię oraz w dniu 25.XII

powrót