STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTROŁĘKA – WARSZAWA
powrót
PRZYSTANKI b 5, 7, b, z
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 03:35 14:30 15:15
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA LUX 03:37 14:32 15:17
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 03:39 14:34 15:19
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA CPN 03:41 14:36 15:21
TOBOLICE 03:43 14:39 15:23
CZARNOWIEC 03:45 14:42 15:25
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 03:46 14:43 15:27
BORAWE KOLONIA 03:48 14:45 15:29
BORAWE 03:50 14:46 15:31
BORAWE I 03:51 14:47 15:32
GIERWATY 03:52 14:48 15:33
DAMIĘTY 03:54 14:50 15:35
GRABOWO 03:56 14:52 15:37
ŻABIN II 03:57 14:53 15:38
ŻABIN I 03:59 14:55 15:40
POKRZYWNICA 04:01 14:57 15:42
GOWORÓWEK 04:03 14:59 15:44
GOWOROWO 04:04 15:00 15:45
SZCZAWIN I I 15:47
WÓLKA BRZEZIŃSKA 04:05 15:01 I
CZARNOWO II I I 15:51
PONIKIEW MAŁA KOL. 04:07 15:03 I
CZARNOWO I I I 15:53
PONIKIEW DUŻA 04:08 15:04 I
PONIKIEW DUŻA I 15:05 15:56
PASIEKI k/GOWOROWA II 04:09 I I
PASIEKI k/GOWOROWA I 04:10 I I
PASIEKI k/GOWOROWA II 04:11 I I
PONIKIEW MAŁA I 04:13 I 15:57
PONIKIEW MAŁA II 04:14 I 15:58
CZERNIE 04:16 15:08 16:00
ULASEK 04:19 15:11 16:03
BRUDKI k/WĄSEWA 04:21 15:14 16:05
PRZEDŚWIT 03/04 04:23 15:16 16:07
PRZEDŚWIT 01/02 04:25 15:18 16:09
PLEWKI 04:27 15:21 16:11
MAŁASZEK 04:29 15:23 16:13
BOSEWO NOWE 04:32 15:26 16:16
DŁUGOSIODŁO FOLWARK 04:34 15:28 16:19
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 04:35 15:29 16:21
ŁĄCZKA I 15:31 16:23
BLOCHY WIEŚ I 15:32 16:24
BLOCHY 04:39 15:33 16:25
KALINOWO 04:40 15:34 16:26
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I I 15:35 16:27
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II I 15:37 16:29
NOWA WIEŚ I 15:39 16:31
KNUROWIEC I 15:42 16:34
TRZCIANKA k/WYSZKOWA I 15:45 16:37
OJCOWIZNA I 15:47 16:39
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (KOŚCIÓŁ) I 15:53 16:45
WYSZKÓW, STEFANA OKRZEI I 15:56 16:48
WYSZKÓW, WARSZAWSKA I I I
TUMANEK I I 16:50
MARKI HALLERA 01/02 I I 16:53
MARKI WSPÓLNA 01/02 05:25 16:26 17:20
MARKI, REJTANA 05:26 I 17:21
MARKI, SZKOLNA 01,02 05:27 16:27 17:22
MARKI, WIEJSKA I 16:28 I
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 I I 17:24
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 05:29 16:29 17:25
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 04 05:30 16:30 17:27
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 05:31 16:31 17:28
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 05:32 16:32 17:29
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 05:33 16:33 17:30
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 05:34 16:34 17:31
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 05:35 16:35 17:32
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 05:36 16:36 17:33
WARSZAWA, AL. SOLIDARNOŚCI 01 05:37 16:37 17:34
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03, 05 05:38 16:38 17:35
WARSZAWA, METRO RATUSZ 06 05:40 16:40 17:37
WARSZAWA. ZIELENIECKA 01 I 16:44 17:40
WARSZAWA, RONDO WASZYNGT. 01 05:43 I I
WARSZAWA, MOST PONIAT. 02 05:46 I I
WARSZAWA, KINO FEMINA 03 05:47 I I
WARSZAWA, MUZEUM NARODOWE 02 I I 17:42
WARSZAWA, DT. SMYK 02 05:48 I I
WARSZAWA, CENTRUM 06 05:50 I I
WARSZAWA, DW. CENTRALNY 01, 06 05:52 I I
WARSZAWA, PL. STARYNKIEWICZA 01, 02 05:55 16:50 17:45
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01, 02 05:58 I 17:47
WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE ZDM 06:00 16:55 17:49
LEGENDA
5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – Nie kursuje w dniu 1.I , w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Wigilię oraz w dniu 25.XII
z – Nie Kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała

powrót