STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTRÓW MAZ. - OSTROŁĘKA przez CZERWIN
powrót
PRZYSTANKI S S S S
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 06:42 08:12 09:47 14:02
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA SP 2 06:44 08:14 09:49 14:04
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA DŁUGPOL 06:46 08:16 09:51 14:06
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKP 06:49 08:19 09:54 14:09
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ZURAD 06:51 08:21 09:56 14:11
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ŁĄCZNA 06:53 08:23 08:58 14:13
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA / STACYJNA PODCH. 06:54 08:24 09:59 14:14
KOMOROWO / KOMPROWO POM 06:56 08:26 10:01 14:16
KOMOROWO 06:58 08:28 10:03 14:18
STOK II 07:00 08:30 10:05 14:20
STOK I 07:01 08:31 10:06 14:21
JELENIE II 07:03 08:33 10:08 14:23
JELENIE I 07:05 08:35 10:10 14:25
JELONKI 07:07 08:37 10:12 14:27
ZALESIE 07:09 08:39 10:14 14:29
MALINOWO 07:11 08:41 10:16 14:31
LASKI 07:14 08:44 10:19 14:34
CZERWIN 07:16 08:46 10:21 14:36
CZERWIN PL. TYSIĄCLECIA 07:17 08:47 10:22 14:37
GRODZISK 07:21 08:51 10:26 14:41
BOROWCE 07:26 08:56 10:31 14:46
RABĘDY 07:30 09:00 10:35 14:50
ZAMOŚĆ 07:33 09:03 10:38 14:53
RZEKUŃ IV 07:35 09:05 10:40 14:55
RZEKUŃ III 07:37 09:07 10:42 14:57
RZEKUŃ II 07:38 09:08 10:43 14:58
RZEKUŃ I 07:40 09:10 10:45 15:00
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:42 09:12 10:47 15:02
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:44 09:14 10:49 15:04
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:46 09:16 10:51 15:06
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:48 09:18 10:53 15:08
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót