STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTRÓW MAZ. - WĄSEWO przez TRYNOSY
powrót
PRZYSTANKI S S S
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 28/29 10:02 12:02 15:22
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA SP 2 10:04 12:04 15:24
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA DŁUGPOL 10:05 12:05 15:25
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKS 10:06 12:06 15:26
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKP 10:07 12:07 15:27
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ZURAD 10:09 12:09 15:29
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ŁĄCZNA 10:12 12:12 15:32
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA / STACYJNA PODCH. 10:13 12:13 15:33
KOMOROWO / KOMPROWO POM 10:15 12:15 15:35
KOMOROWO 10:16 12:16 16:36
STOK II 10:18 12:18 15:38
STOK I 10:19 12:19 15:39
JELENIE II 10:21 12:21 15:41
JELENIE I 10:22 12:22 15:42
JELONKI 10:23 12:23 15:43
PRZYBOROWIE II 10:26 12:26 15:46
PRZYBOROWIE III 10:29 12:29 15:49
PRZYBOROWIE PKP 10:30 12:30 15:50
TRYNOSY - OSIEDLE 10:32 12:32 15:52
WĄSEWO KOLONIA 10:36 12:36 15:56
WĄSEWO 10:40 12:40 16:00
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót