STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTRÓW MAZOWIECKA - BRZEZIENKO przez GRĄDY
powrót
PRZYSTANKI S1 S S
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 11:12 14:21 15:21
OSTRÓW MAZ. UL. PIŁATA 31 11:14 14:24 15:22
OSTRÓW MAZ. UL. RÓŻAŃSKA LOK 11:20 14:25 15:26
SIELC 11:22 14:33 15:28
GRĄDY 02 11:30 14:40 15:35
GRĄDY I 11:31 14:41 15:36
RZĄŚNIK SZLACHECKI 01 / 02 11:33 14:43 15:38
BAGATELE 01 / 02 11:35 14:45 15:40
ZASTAWIE 01 / 02 11:37 14:47 15:42
WĄSEWO 01 / 02 11:39 14:49 15:44
ZASTAWIE 07 / 08 11:41 14:51 15:46
WĄSEWO 9 / 10 11:43 14:53 15:48
BRZEZIENKO III 15:55
BRZEZIENKO 13 / 14 15:57
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej
S1 – kursuje w poniedziałek w dni nauki szkolnej

powrót