STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: OSTRÓW MAZOWIECKA - JASIENICA - ANDRZEJEWO - PRZEŹDZIECKO GRZYMKI
powrót
PRZYSTANKI S2, S3, S4, S5 S S S
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 08:10 11:00 13:45 15:30
PODBORZE 02/01 08:15 11:05 13:50 15:35
KALINOWO 04/03 08:20 11:10 13:55 15:40
KALINOWO 02/01 08:22 11:12 13:57 15:42
KALINOWO 04/03 08:24 11:14 13:59 15:44
KRÓLE DUŻE 04/03 08:29 11:19 14:04 15:49
JASIENICA 08/07 08:32 11:22 14:07 15:52
JASIENICA 10/09 08:33 11:23 14:08 15:53
KOWALÓWKA 02/01 08:35 11:25 14:10 15:55
KOWALÓWKA 04/03 08:37 11:27 14:12 15:57
STARA RUSKOŁĘKA 06/05 08:39 11:29 14:14 15:59
STARA RUSKOŁĘKA 07/08 08:41 11:31 14:16 16:01
RUKOŁĘKA PARCELE 03/04 08:43 11:33 14:18 16:03
ANDRZEJEWO KOLONIA 05/06 08:45 11:35 14:20 16:05
ANDRZEJEWO 32/31 08:47 11:37 14:22 16:07
ANDRZEJEWO 33/34 14:24 16:09
PRZEŹDZIEDZKO GRZYMKI 35/36 14:27 16:12
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej
S2 – kursuje we wtorek w dni nauki szkolnej
S3 – kursuje w środę w dni nauki szkolnej
S4 – kursuje w czwartek w dni nauki szkolnej
S5 – kursuje w piątek w dni nauki szkolnej

powrót