STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: PASIEKI - GOWOROWO - BORAWE - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI E S E Z E E 5x, 7x 6, 1-4* A* A* E 6, 1-4* 5x, 7x
PASIEKI CENTRUM 06:48 07:50 08:50 12:10
PASIEKI SZKOŁA 06:50 07:52 08:52 12:12
PONIKIEW MAŁA / SKLEP 06:52 07:54 08:48 12:14
PONIKIEW DUŻA 06:53 07:55 08:54 12:15
PONIKIEW MAŁA / PGR 06:54 07:56 | 12:16
WÓLKA BRZEZIŃSKA 06:56 07:58 | 12:18
GRODZISK MAŁY 06:57 07:59 | 12:19
GOWOROWO 05:50 06:58 08:00 09:15 10:30 12:20 13:40 13:50 14:45 16:05 18:00 19:30 20:05
GOWORÓWEK 05:51 06:59 08:01 09:16 10:31 12:21 13:41 13:51 14:46 16:06 18:01 19:31 20:07
POKRZYWNICA 05:53 07:01 08:03 09:18 10:33 12:23 13:43 13:53 14:48 16:08 18:03 19:33 20:09
ŻABIN I 05:56 07:04 08:06 09:20 10:36 12:26 13:46 13:56 14:51 16:11 18:06 19:36 20:11
ŻABIN II 05:57 07:05 08:07 09:22 10:37 12:27 13:47 13:57 14:52 16:12 18:07 19:37 20:13
ŻABIN III 05:58 07:06 08:08 09:24 10:38 12:28 13:48 13:58 14:53 16:13 18:08 19:38 20:14
GRABOWO 06:00 07:08 08:10 09:26 10:40 12:30 13:50 14:00 14:55 16:15 18:10 19:40 20:15
DAMIĘTY 06:02 07:10 08:12 09:28 10:42 12:32 13:52 14:02 14:57 16:17 18:12 19:42 20:17
GIERWATY 06:04 07:12 08:14 09:29 10:44 12:34 13:54 14:04 14:59 16:19 18:14 19:44 20:19
BORAWE 05/06 06:06 07:14 08:16 09:30 10:46 12:36 13:56 14:06 15:01 16:21 18:16 19:46 20:21
BORAWE 03/04 SZKOŁA 06:08 07:16 08:18 09:32 10:48 12:38 13:58 14:08 15:03 16:23 18:18 19:48 20:22
BORAWE 01/02 KOLONIA 06:10 07:18 08:20 09:33 10:50 12:40 14:00 14:10 15:05 16:25 18:20 19:50 20:24
CZARNOWIEC 05/06 06:11 07:19 08:21 09:34 10:51 12:41 14:01 14:11 15:06 16:26 18:21 19:51 20:25
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 06:13 07:21 08:23 09:35 10:53 12:43 14:03 14:13 15:08 16:28 18:22 19:53 20:26
CZARNOWIEC 01/02 06:14 07:22 08:24 09:37 10:54 12:44 14:04 14:14 15:08 16:29 18:24 19:54 20:27
TOBOLICE 06:17 07:25 08:27 09:38 10:57 12:47 14:07 14:17 15:12 16:32 18:26 19:57 20:29
O-KA, UL. GOWOR. ROLNA 06:19 07:27 08:29 09:41 10:59 12:49 14:09 14:19 15:14 16:34 18:28 19:59 20:31
O-KA, UL. GOWOR. KOŚCIÓŁ 06:21 07:29 08:31 09:42 11:01 12:51 14:11 14:21 15:16 16:36 18:30 20:01 20:34
O-KA, UL. GOWOR. LUX 06:22 07:30 08:32 09:43 11:02 12:52 14:12 14:22 15:17 16:37 18:33 20:02 20:36
O-KA UL. GOWOR. ZIEL. MAR. 06:23 07:31 08:33 09:44 11:03 12:53 14:13 14:23 15:18 16:38 18:34 20:03 20:38
O-KA, UL. PIŁSUDS. DW. PKS 06:25 07:34 08:36 09:45 11:05 12:56 14:16 14:25 15:20 16:40 18:35 20:05 20:40
LEGENDA
1-4* – kursuje od poniedziałku do czwartku (kursuje w ferie i wakacje)
5x – kursuje w piątek lub w dzień poprzedzający weekend / długi weekend
6 – Kursuje w sobotę
7x – kursuje w niedzielę lub w dzień poprzedzający naukę szkolną
A* – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Z – kursuje codziennie

powrót