STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: PASIEKI - OSTROŁĘKA przez GOWOROWO, KAMIANKĘ *** Projekt rozkładu jazdy ***
powrót
PRZYSTANKI S S
PASIEKI CENTRUM 06:38
PASIEKI SZKOŁA 06:40
PONIKIEW MAŁA SKRZYŻ / SKLEP 06:42
PONIKIEW DUŻA 06:44
CZARNOWO DR. KRAJOWA 06:48
CZARNOWO 1 06:49
CZARNOWO 2 06:51
SZCZAWIN 06:53
SZCZAWIN K. DANIŁOWA 06:55
GOWOROWO 06:58 13:20
RĘBISZE KOLONIA 07:01 13:23
JAWORY WIELKOPOLE 07:03 13:25
JAWORY STARE 07:05 13:27
JAWORY PODMAŚCIE 07:06 13:28
CISK (KOLONIA) 07:08 13:30
CISK (W LESIE) 07:10 13:32
LIPIANKA 07:12 13:34
KAMIANKA 1 07:14 13:36
KAMIANKA 2 07:16 13:38
KORCZAKI 07:21 13:43
DZBENIN 1 07:23 13:45
DZBENIN 2 07:25 13:47
DZBENIN 3 07:27 13:49
OSTROŁĘKA POMIAN I 07:28 13:50
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 07:30 13:52
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA LUX 07:31 13:53
OSTROŁĘKA GOWOROWSKA ZIELONY MARKET 07:32 13:54
OSTROŁĘKA DW. AUTOBUSOWY 07:34 13:56
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót