STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: TROSZYN - OSTROŁĘKA przez ZAMOŚĆ
powrót
PRZYSTANKI 6, Zw 6, Zw Zw, D1 E, Zw Zw, D1 Zw, D1
TROSZYN UL. SŁOWACKIEGO / 9 07:20 09:15 13:00 14:15 15:40 18:00
TROSZYN OSIEDLE UL. WESOŁA / 8 07:21 09:16 13:01 14:16 15:41 18:01
ZAMOŚĆ KOLONIA UL. SŁOWACKIEGO / 7 07:23 09:18 13:03 14:18 15:43 18:03
ZAMOŚĆ UL. OSTROWSKA / 8 07:24 09:19 13:04 14:19 15:44 18:04
RZEKUŃ 02 ZA DROGĄ DO DRWĘCZY 07:25 09:20 13:05 14:20 15:45 18:05
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA 05 / OSTROWSKA 7 07:26 09:21 13:06 14:21 15:46 18:06
RZEKUŃ UL. OSTROWSKA PRZED STACJĄ LPG / OSTROWSKA DROGA 07 07:28 09:23 13:08 14:23 15:48 18:08
OSTROŁĘKA SŁOWACKIEGO 1 07:30 09:25 13:10 14:25 15:50 18:10
OSTROŁĘKA OSTROWSKA - GRANICZNA 07:31 07:26 13:11 14:26 15:51 18:11
OSTROŁĘKA 11 LISTOPADA PKS 07:33 07:28 13:14 14:29 15:54 18:14
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 07:37 07:32 13:16 14:31 15"56 18:16
LEGENDA
6 – Kursuje w sobotę
D1 – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
Zw – komunikacja zwykła

powrót