STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: WARSZAWA - DŁUGOSIODŁO - GOWOROWO
powrót
PRZYSTANKI A, C
WARSZAWA, DW. ZACH. 01 06:30
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01/02 06:32
WARSZAWA, CENTRUM 12 06:40
WARSZAWA, PL. BANKOWY 02/03 06:43
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 06 06:50
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01/02 06:52
WARSZAWA, TROCKA 01/02 06:53
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01/02 06:54
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01/02 06:55
WARSZAWA, TUŻYCKA 01/02 06:56
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01/04 06:57
WARSZAWA, BYSTRA 01/02 06:58
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 07:00
MARKI, SZKOLNA 01/02 07:02
MARKI REJTANA 01/02 07:04
MARKI, PUSTELNIK 01/02 07:06
MARKI, HALLERA 01/02 07:07
OJCOWIZNA 07:45
TRZCIANKA 07:47
KNUROWIEC 07:51
NOWA WIEŚ 07:54
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II 07:56
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I 07:58
KALINOWO 07:59
BLOCHY 08:00
BLOCHY WIEŚ 08:02
ŁĄCZKA 08:03
DŁUGOSIODŁO POMNIK 08:05
DŁUGOSIODŁO FOLWARK 08:07
BOSEWO NOWE 08:08
MAŁASZEK 08:10
PLEWKI 08:12
PRZEDŚWIT 01/02 08:13
PRZEDŚWIT 03/04 08:15
BRUDKI STARE 05/06 08:17
ULASEK I 08:19
CZERNIE 08:22
PONIKIEW MAŁA II 08:24
PONIKIEW MAŁA I 08:25
PASIEKI II 08:27
PASIEKI I 08:28
PONIKIEW DUŻA 08:30
PONIKIEW MAŁA KOLONIA 08:31
WÓLKA BRZEZIŃSKA 08:33
GOWOROWO 08:35
GOWORÓWEK 08:36
POKRZYWNICA I 08:38
ŻABIN I 08:40
ŻABIN II 08:42
GOWOROWO 08:49
LEGENDA
A – kursuje od poniedziałku do piątku
C – kursuje w soboty i niedziele i święta

powrót