STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: WARSZAWA - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI Z 5, 7, b b
WARSZAWA, DW. ZACH. D.A. 18:10
WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE ZDM 06:50 I
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01, 02 06:54 I
WARSZAWA, PL. STARYNKIEWICZA 01, 02 06:55 I
WARSZAWA, DW. CENTRALNY 01, 06 06:57 I
WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA ZDM 07:00 I
WARSZAWA, PL. BANKOWY 02 07:05 I
WARSZAWA, BONIFRATERSKA 01 I 18:25 18:25
WARSZAWA, R. STARZYŃSKIEGO 02 I 18:30 18:30
WARSZAWA, UL. WILEŃSKA 07:25 I I
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03, 05 I 18:35 18:35
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 07:28 18:37 18:37
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 07:29 18:39 18:39
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 07:30 18:40 18:40
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 07:31 18:41 18:41
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 07:32 18:42 18:42
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 07:33 18:43 18:43
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 04 07:34 18:44 18:44
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 07:35 18:45 18:45
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 07:36 18:46 18:46
MARKI REJTANA 01/02 07:38 18:48 18:48
MARKI WSPÓLNA 01/02 07:39 18:49 18:49
MARKI HALLERA 01/02 07:40 18:50 18:50
SŁUPNO 01/02 I I I
TROJANY I I I
GŁUCHY I I I
NIEGÓW I I I
FISZOR I I I
LUCYNÓW III I I I
LUCYNÓW II I I I
LUCYNÓW I I I I
TUMANEK I I I
WYSZKÓW, WARSZAWSKA I I I
WYSZKÓW, SOWIŃSKIEGO I I I
WYSZKÓW, STEFANA OKRZEI I I I
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (KOŚCIÓŁ) I I I
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (SKLEP) I I I
OJCOWIZNA 08:15 I I
TRZCIANKA k/WYSZKOWA 08:17 I I
KNUROWIEC 08:20 I I
NOWA WIEŚ 08:23 I I
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II 08:25 I I
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I 08:27 I I
KALINOWO 08:28 I I
BLOCHY 08:29 I I
BLOCHY WIEŚ 08:30 I I
ŁĄCZKA 08:31 I I
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 08:33 19:40 19:40
BOSEWO NOWE 08:36 19:42 19:42
MAŁASZEK 08:39 I I
PLEWKI 08:41 19:48 19:48
PRZEDŚWIT 01/02 08:43 19:50 19:50
PRZEDŚWIT 03/04 08:44 19:51 19:51
BRUDKI k/WĄSEWA 08:46 19:53 19:53
ULASEK 08:48 I I
CZERNIE 08:51 19:57 19:57
PONIKIEW MAŁA II 08:53 I I
PONIKIEW MAŁA I 08:54 I I
PASIEKI k/GOWOROWA I 08:56 I I
PASIEKI k/GOWOROWA II 08:57 I I
PONIKIEW DUŻA 08:59 20:00 20:00
CZARNOWO I 09:02 I I
PONIKIEW MAŁA KOL. I 20:01 20:01
CZARNOWO II 09:04 I I
SZCZAWIN 09:08 I I
WÓLKA BRZEZIŃSKA I 20:03 20:03
GOWOROWO 09:15 20:04 20:04
GOWORÓWEK 09:16 20:06 20:06
POKRZYWNICA 09:18 20:08 20:08
ŻABIN I 09:20 20:10 20:10
ŻABIN II 09:22 20:12 20:12
GRABOWO 09:24 20:14 20:14
DAMIĘTY 09:26 20:16 20:16
GIERWATY 09:28 20:18 20:18
BORAWE I 09:29 20:20 20:20
BORAWE 09:30 20:21 20:21
BORAWE KOLONIA 09:32 20:23 20:23
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 09:34 20:25 20:25
CZARNOWIEC 09:35 20:26 20:26
TOBOLICE 09:37 20:28 20:28
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ROLNA 09:39 20:30 20:30
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 09:41 20:33 20:33
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ZIELONY MARKET 09:43 20:35 20:35
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 09:45 20:37 20:37
LEGENDA
5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w I Dzień Świąt Wielkanocnych, 24.XII i 25.XII
Z – kursuje codziennie

powrót