STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: WARSZAWA - OSTROŁĘKA
powrót
PRZYSTANKI 5, 7 b, 1-4, 6
WARSZAWA, DW. ZACH. D.A. 18:10
WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE ZDM 06:50 I 18:50
WARSZAWA, PL. ZAWISZY 01, 02 06:54 I I
WARSZAWA, PL. STARYNKIEWICZA 01, 02 06:55 I I
WARSZAWA, DW. CENTRALNY 01, 06 06:57 I I
WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA ZDM 07:00 I I
WARSZAWA, PL. BANKOWY 02 07:05 I I
WARSZAWA, BONIFRATERSKA 01 I 18:25 19:05
WARSZAWA, R. STARZYŃSKIEGO 02 I 18:30 19:10
WARSZAWA, UL. WILEŃSKA 07:25 I I
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03, 05 I 18:35 19:21
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 07:28 18:37 19:24
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 07:29 18:39 19:25
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 07:30 18:40 19:26
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 07:31 18:41 19:27
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 07:32 18:42 19:28
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 07:33 18:43 19:29
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 04 07:34 18:44 19:30
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 07:35 18:45 19:31
ZĄBKI, WOLNOŚCI 01/02 07:36 18:46 19:32
MARKI REJTANA 01/02 07:38 18:48 19:35
MARKI WSPÓLNA 01/02 07:39 18:49 I
MARKI HALLERA 01/02 07:40 18:50 I
SŁUPNO 01/02 I I I
TROJANY I I I
GŁUCHY I I I
NIEGÓW I I 19:58
FISZOR I I I
LUCYNÓW III I I I
LUCYNÓW II I I I
LUCYNÓW I I I I
TUMANEK I I I
WYSZKÓW, WARSZAWSKA I I I
WYSZKÓW, SOWIŃSKIEGO I I I
WYSZKÓW, STEFANA OKRZEI I I I
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (KOŚCIÓŁ) I I 20:08
WYSZKÓW, BIAŁOSTOCKA (SKLEP) I I 20:11
OJCOWIZNA 08:15 I 20:16
TRZCIANKA k/WYSZKOWA 08:17 I 20:18
KNUROWIEC 08:20 I 20:21
NOWA WIEŚ 08:23 I 20:24
BIAŁEBŁOTO KOBYLA II 08:25 I 20:26
BIAŁEBŁOTO KOBYLA I 08:27 I 20:28
KALINOWO 08:28 I 20:29
BLOCHY 08:29 I 20:30
BLOCHY WIEŚ 08:30 I 20:31
ŁĄCZKA 08:31 I 20:32
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 08:33 19:40 20:34
BOSEWO NOWE 08:36 19:42 20:37
MAŁASZEK 08:39 I 20:40
PLEWKI 08:41 19:48 20:42
PRZEDŚWIT 01/02 08:43 19:50 20:44
PRZEDŚWIT 03/04 08:44 19:51 20:45
BRUDKI k/WĄSEWA 08:46 19:53 20:47
ULASEK 08:48 I I
CZERNIE 08:51 19:57 20:51
PONIKIEW MAŁA II 08:53 I I
PONIKIEW MAŁA I 08:54 I I
PASIEKI k/GOWOROWA I 08:56 I I
PASIEKI k/GOWOROWA II 08:57 I I
PONIKIEW DUŻA 08:59 20:00 20:54
CZARNOWO I 09:02 I I
PONIKIEW MAŁA KOL. I 20:01 20:55
CZARNOWO II 09:04 I I
SZCZAWIN 09:08 I I
WÓLKA BRZEZIŃSKA I 20:03 20:57
GOWOROWO 09:15 20:04 20:58
GOWORÓWEK 09:16 20:06 20:59
POKRZYWNICA 09:18 20:08 21:01
ŻABIN I 09:20 20:10 21:03
ŻABIN II 09:22 20:12 21:05
GRABOWO 09:24 20:14 21:06
DAMIĘTY 09:26 20:16 21:08
GIERWATY 09:28 20:18 21:10
BORAWE I 09:29 20:20 21:11
BORAWE 09:30 20:21 21:12
BORAWE KOLONIA 09:32 20:23 21:14
CZARNOWIEC OGR.DZIAŁKOWE 09:34 20:25 21:16
CZARNOWIEC 09:35 20:26 21:17
TOBOLICE 09:37 20:28 21:19
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ROLNA 09:39 20:30 21:21
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 09:41 20:33 21:24
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ZIELONY MARKET 09:43 20:35 21:26
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 09:45 20:37 21:28
LEGENDA
1-4 – Kursuje od poniedziałku do czwartku
5 – kursuje w piątki
6 – Kursuje w sobotę
7 – kursuje w niedziele
b – Nie kursuje w dniu 1.I , w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Wigilię oraz w dniu 25.XII

powrót