STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: WĄSEWO - OSTRÓW MAZ. przez TRYNOSY
powrót
PRZYSTANKI S S
WĄSEWO 07:10 09:00
WĄSEWO KOLONIA 07:14 09:04
TRYNOSY - OSIEDLE 07:18 09:08
PRZYBOROWIE PKP 07:20 09:10
PRZYBOROWIE III 07:21 09:11
PRZYBOROWIE II 07:24 09:14
JELONKI 07:27 09:17
JELENIE I 07:28 09:18
JELENIE II 07:29 09:19
STOK I 07:32 09:22
STOK II 07:33 09:23
KOMOROWO 07:35 09:25
KOMOROWO / KOMPROWO POM 07:36 09:26
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA / STACYJNA PODCH. 07:38 09:28
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ŁĄCZNA 07:39 09:29
OSTRÓW MAZ. STACYJNA ZURAD 07:41 09:31
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKP 07:43 09:33
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA PKS 07:44 09:34
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA DŁUGPOL 07:45 09:35
OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA SP 2 07:46 09:36
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 28/29 07:48 09:38
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót