STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: GOWOROWO – OSTROŁĘKA przez BORAWE
powrót
PRZYSTANKI E, d S E, d Z E d + 1-6 + A A S 1-6 1-4, 6 5, 7 b
GOWOROWO 06:00 06:58 08:00 09:15 10:30 12:21 13:20 13:40 14:00 14:45 15:55 16:50 17:35 19:15 20:05 20:58
GOWORÓWEK 06:01 06:59 08:01 09:16 10:31 12:22 13:22 13:42 14:02 14:47 15:56 16:51 17:36 19:16 20:07 20:59
POKRZYWNICA 06:03 07:01 08:03 09:18 10:33 12:24 13:24 13:44 14:04 14:49 15:58 16:53 17:38 19:18 20:09 21:01
ŻABIN I 06:06 07:04 08:06 09:20 10:36 12:27 13:27 13:47 14:07 14:52 16:01 16:56 17:41 19:21 20:11 21:03
ŻABIN II 06:08 07:06 08:08 09:22 10:38 12:29 13:29 13:49 14:09 14:54 16:03 16:58 17:43 19:23 20:13 21:05
GRABOWO 06:10 07:08 08:10 09:24 10:40 12:31 13:31 13:51 14:11 14:56 16:05 17:00 17:45 19:25 20:15 21:06
DAMIĘTY 06:12 07:10 08:12 09:26 10:42 12:33 13:33 13:53 14:13 14:58 16:07 17:02 17:47 19:27 20:17 21:08
GIERWATY 06:14 07:12 08:14 09:28 10:44 12:35 13:35 13:55 14:15 15:00 16:09 17:04 17:49 19:29 20:19 21:10
BORAWE 05 06:16 07:14 08:16 09:29 10:46 12:37 13:36 13:56 14:16 15:01 16:11 17:06 17:51 19:31 20:21 21:11
BORAWE 03 06:18 07:16 08:18 09:30 10:48 12:39 13:37 13:57 14:17 15:02 16:13 17:08 17:53 19:33 20:22 21:12
BORAWE 01 06:20 07:18 08:20 09:32 10:50 12:41 13:39 13:59 14:19 15:04 16:15 17:10 17:55 19:35 20:24 21:14
CZARNOWIEC 05 06:21 07:19 08:21 09:33 10:51 12:42 13:40 14:00 14:20 15:05 16:16 17:11 17:56 19:38 20:25 21:15
CZARNOWIEC 03 06:23 07:21 08:23 09:34 10:53 12:44 13:41 14:01 14:21 15:06 16:18 17:13 17:58 19:39 20:16 21:16
CZARNOWIEC 01 06:24 07:22 08:24 09:35 10:54 12:45 13:42 14:02 14:22 15:07 16:19 17:14 17:59 19:40 20:27 21:17
TOBOLICE 01 06:27 07:25 08:27 09:37 10:57 12:48 13:44 14:04 14:24 15:09 16:22 17:17 18:02 19:42 20:29 21:19
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ROLNA 06:29 07:27 08:29 09:39 10:59 12:50 13:46 14:06 14:26 15:11 16:24 17:19 18:04 19:44 20:31 21:21
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA KOŚCIÓŁ 06:31 07:29 08:31 09:41 11:01 12:52 13:47 14:07 14:27 15:12 16:26 17:21 18:06 19:46 20:34 21:24
OSTROŁĘKA, GOWOROWSKA ZIELONY MARKET 06:33 07:32 08:33 09:43 11:03 12:54 13:48 14:08 14:28 15:13 16:28 17:23 18:08 19:48 20:36 21:26
OSTROŁĘKA, PIŁSUDSKIEGO DW PKS 06:35 07:35 08:35 09:45 11:05 12:56 13:50 14:10 14:30 15:15 16:30 17:25 18:10 19:50 20:28 21:28
LEGENDA
+ – kursuje w niedziele i święta
1-4 – Kursuje od poniedziałku do czwartku
1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
5 – kursuje w piątki
6 – Kursuje w sobotę
7 – kursuje w niedziele
A – kursuje od poniedziałku do piątku
b – Nie kursuje w dniu 1.I , w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Wigilię oraz w dniu 25.XII
d – Nie kursuje w dniu 1.I , w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Z – kursuje codziennie

powrót