STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: PRZEŹDZIECKO GRZYMKI - ANDRZEJEWO - JASIENICA - OSTRÓW MAZOWIECKA
powrót
PRZYSTANKI S S S
PRZEŹDZIEDZKO GRZYMKI 35/36 07:00
ANDRZEJEWO 33/34 07:03
ANDRZEJEWO 32/31 07:05 12:20 14:30
ANDRZEJEWO KOLONIA 05/06 07:07 12:22 14:32
RUKOŁĘKA PARCELE 03/04 07:09 12:24 14:34
STARA RUSKOŁĘKA 07/08 07:11 12:26 14:36
STARA RUSKOŁĘKA 06/05 07:13 12:28 14:38
KOWALÓWKA 04/03 07:15 12:30 14:40
KOWALÓWKA 02/01 07:17 12:32 14:42
JASIENICA 10/09 07:19 12:34 14:44
JASIENICA 08/07 07:20 12:35 14:45
KRÓLE DUŻE 04/03 07:23 12:38 14:48
KALINOWO 04/03 07:28 12:43 14:53
KALINOWO 02/01 07:30 12:45 14:55
KALINOWO 04/03 07:32 12:47 14:57
PODBORZE 02/01 07:37 12:52 15:02
OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LE 07:42 12:57 15:07
LEGENDA
S – kursuje w dni nauki szkolnej

powrót