STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
AUTOKARY
ROZKŁADY
OGŁOSZENIA
KONTAKT

Chcesz szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę dojechać w dowolne miejsce w kraju i za granicą? Skontaktuj się z nami a zapewnimy Ci komfortową podróż w dogodnym dla Ciebie czasie i na Twoich warunkach.

więcej
LINIA: WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA ZDM - GOWOROWO - BRZEŹNO przez DŁUGOSIODŁO
powrót
PRZYSTANKI A, V
WARSZAWA, MARSZAŁKOWSKA ZDM 06:40
WARSZAWA, METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 01 I
WARSZAWA, PL. BANKOWY 02 06:43
WARSZAWA, DW. WILEŃSKI 03 06:50
WARSZAWA, UL. WILEŃSKA I
WARSZAWA, SOLIDARNOŚCI 01 I
WARSZAWA, PIOTRA SKARGI 01, 02 06:52
WARSZAWA, GORZYKOWSKA 01, 02 I
WARSZAWA, TROCKA 01, 02 06:53
WARSZAWA, JÓRSKIEGO 01, 02 06:54
WARSZAWA, KOŚCIELISKA 01, 02 06:55
WARSZAWA, TUŻYCKA 01, 02 06:56
WARSZAWA, MŁODZIEŃCZA 01, 02 06:57
WARSZAWA, BYSTRA 01, 02 06:58
ZĄBKI, WOLNOŚCI 06:59
MARKI, WIEJSKA 07:00
MARKI, SZKOLNA 07:01
MARKI, REJTANA 07:03
MARKI HALLERA 07:05
TRZCIANKA k/WYSZKOWA 07:44
KNUROWIEC 07:47
NOWA WIEŚ 07:50
DŁUGOSIODŁO, POMNIK 08:00
BOSEWO NOWE 08:02
MAŁASZEK 08:04
PLEWKI 08:07
PRZEDŚWIT 08:09
MAJDAN k/WĄSEWA 08:10
BRUDKI k/WĄSEWA 08:12
BRUDKI SKRZ. k/WĄSEWA 08:13
ULASEK 08:15
JEMIELISTE 08:16
CZERNIE 18:17
PONIKIEW MAŁA I 08:18
PONIKIEW MAŁA II 08:19
PASIEKI k/GOWOROWA II 08:20
PASIEKI k/GOWOROWA I 08:21
PONIKIEW DUŻA 08:24
PONIKIEW MAŁA KOL. 08:26
WÓLKA BRZEZIŃSKA 08:28
GOWOROWO 08:30
GOWOROWO I
POKRZYWNICA k/GOWOROWA I
ŻABIN I I
POKRZYWNICA k/GOWOROWA I
GOWOROWO I
SZCZAWIN k/GOWOROWA II I
SZCZAWIN k/GOWOROWA I I
CZARNOWO I
PONIKIEW DUŻA I
GRODZISK k/ GOWOROWA I
GOWOROWO 08:34
BRZEŹNO 08:36
BRZEŹNO PGR 08:45
LEGENDA
A – kursuje od poniedziałku do piątku
V – kurs przyspieszony

powrót